۲۷ام، بهمن ۱۳۹۴
مشکل گشا - رسانه مجازی و طنز انتقادی دزفول
اخبار دزفول ، خوزستان
MoshkelGosha.TV
زمان انتشار: ۲۷ام, بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۳:۲۳ ب.ظ | کد خبر: 6378

جناب آقای دکتر مهدی رضا درویش زاده دامت برکاته:
احتراما از آنجایی که جنابعالی را فردی مومن ، متعهد ، متدین و متشرع میدانم لازم دانستم نکاتی در خصوص انتخابات جاری و شیوه تایید و رد صلاحیت ها را به سمع و نظر جنابعالی برسانم .
بعضی از مطالب را تلفنا در تماسی که حدود سه ماه و نیم پیش با بنده داشتید خدمتتان عرض کردم ، سناریویی را که برای این دوره از انتخابات توسط دوستان بظاهر ولایتی مان برنامه ریزی شده بود را پیشاپیش و قبل از ثبت نام کاندیداها بیان کردم و الان صحت آن مطالب بیش از پیش برای جنابعالی و بنده و بسیاری از مردم همیشه در صحنه مشخص و روشن گردیده است
اینکه افرادی جهت هدایت این انتخابات به سمت و سویی که خود به آن قائلند را وظیفه و تکلیف شرعی میدانند و این اقدامات را عمل به تکلیف!!!! می نامند   به کنار، آیا در مقابل دادگاه عدل الهی و روز جزا جواب و پاسخی هم برای انواع تهمت ها و بهتان هایی که به نیروهای مومن و متعهد به اسلام و نظام زده اند و میزنند را خواهند داشت ، نمیدانم .
اینجانب در مقام رد و یا تایید صلاحیت آقای سید احمد آوایی نیستم ولی شاهدم که در دوران دو سال و اندی انتصابم بعنوان فرماندار دزفول  ناظر درگیری های روزانه و شب نامه های متعدد مخالفین و گاها پاسخ های ایشان بودم ، تمام تلاش خود رادر جهت تلطیف فضای شهرستان بکار بردم ولی بنا بدلایل متعدد که مجال ذکر آنها نیست موفق به این کار نشدم و دشمنانی را نیز از طرفین دعوا بجان خریدم لیکن بدلیل مسؤلیت سیاسی و انتظامی و امنیتی که برعهده داشتم موظف به اجرای قوانین و مقررات بودم و در این راه نیز از هیچ تلاشی فرو گذار نکردم.
تلاش وافری در جهت تثبیت دانشکده و سپس دانشگاه علوم پزشکی دزفول نمودم که همگی شاهد ارتقاء سطح کیفی و کمی این اقدام در سطح شهرستان می باشید آنوقت این بظاهر دوستان با کدام تکلیف شرعی بخود اجازه میدهند که با سند سازیهای جعلی و ساختگی اتهام ارتباط با دراویش را به اینجانب بزنند وکسی را که در سن ۱۸ سالگی و در ابتدای ورود به دانشگاه در سال ۱۳۵۳ توسط ساواک دستگیر میشود و از همان سالها امام خمینی(ره) را بعنوان مرجع تقلید خود قرار میدهد و از ابتدای پیروزی انقلاب تا کنون نیز در تمامی صحنه های انقلاب حضور موثرو مسئولیت های متعدد داشته است و مرجع تقلیدش مقام معظم رهبری است و از اعضای اصلی حزب جمهوری اسلامی و سپس موسس حزب موتلفه استان خوزستان است راجهت خارج نمودن از صحنه انتخابات برایش سند سازی جعلی کرده و به اتهام عدم اعتقاد و التزام عملی به اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران رد صلاحیت میکنند.
اینجانب علیرغم میل باطنی ام بدلیل اصرار بعضی ازدوستداران شهر مظلوم دزفول پا به عرصه انتخابات گذاشتم و این اولین باری بود که در طول دوران ۴۰ ساله حیات سیاسی ام دست به چنین اقدامی زدم لیکن احساس مسئولیت و عمل به تکلیف بعضی ها؟؟؟؟ در زدن اتهام عدم اعتقاد به اسلام!!!!!! خوشبختانه این تکلیف سنگین را از دوش این حقیر برداشتند.
اکنون نیز علیرغم اینکه توان پیگیری لازم و اخذ تاییدیه خودم را دارم هیچ تلاشی نخواهم کرد و این لکه ننگ را برای کسانی که براحتی سند سازی و اتهام زنی می کنند را برای روز جزا باز میگذارم.
امیدوارم جنابعالی نیز که میخواهید از نزدیک با این افراد بظاهر متدین و متشرع به مردم شهید پرور دزفول خدمت نمایید گرفتار تضادهای فکری و اعتقادی آنان نشوید علیرغم اینکه کماکان معتقدم ورود جنابعالی در این عرصه را در این مقطع خاص بصلاح شخص جنابعالی نمیدانسته و نمیدانم ضمن اینکه می بایست حضور شما در این انتخابات بر وحدت و همدلی نیروهای معتقد به نظام و در جهت سربلندی دزفول مصیبت دیده می انجامید که اینچنین نیز نشد و برعکس بر طبل تفرقه دراین وادی مظلوم  بیشتر نواخته شد .
خداوند عاقبت همه ما را ختم بخیر بگرداند و من الله التوفیق
غلامرضا اخوان صباغ ۹۴/۱۱/۲۳

ارسال نظر

     

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.