۲ام، تیر ۱۳۹۶
مشکل گشا - رسانه مجازی و طنز انتقادی دزفول
اخبار دزفول ، خوزستان
MoshkelGosha.TV
زمان انتشار: ۲ام, تیر ۱۳۹۶ ساعت ۹:۰۴ ق.ظ | کد خبر: 7034

آرنولد شوارتزنگر فرماندار سابق کالیفرنیا

پیشبینی میشه این گزینه با قدرت بدنی بالای خودش یک تنه برای حل مشکلات دست بکار بشه؛ آرنولد قول داده که در بازه ی زمانی بسیار کوتاهی دزفول رو به کالیفرنیا تبدیل کنه! گفته میشه فرهاد جاموسی از حامیان سرسخت این قهرمان هالیوودیه که آرنولد بهش قول داده در یکی از فیلم هاش حتما از اون استفاده کنه..

 

این جاء اون شهردار پکن

این هم همونطور که از اسمش پیداست میخواد به جای اون بیاد و راه اون رو ادامه بده. البته باید دید این شهردار چینی توان کار در گرمای ۶۰ درجه دزفول را داره یا اینکه میشکنه!

 

محمد باقرقالیباف شهردار تهران

قالیباف بعد از ناکامی در انتخابات ریاست جمهوری و پایان سلطنتش در شهرداری تهران، تنها راه پیش روی خودش را شهردار شدن در دزفول میبینه و بسیار بسیار امیدواره! شنیده شده که ایشون منتخبین شورای شهر رو تهدید کرده که اگه بهش رأی ندن از روش گاز انبری استفاده خواهد کرد!

 

محمدعلی دوایی فر شهردار سابق دزفول

دوایی فر که خالق زیرگذرهای دزفول هست بعد از آرنولد یکی از گزینه های جدی تصدی شهرداری دزفول بحساب میاد. ایشون تنها راه برطرف کردن گره های ترافیکی رو حفر زیرگذر در شهر میدونه که مطمئنا با حضور دوباره  در شهرداری، رکورد بالاترین تعداد زیرگذر جهان بنام دزفول در گینس به ثبت میرسه.

 

صادق خان شهردار لندن

صادق خان هم یکی از گزینه های تصدی شهرداری دزفول بود که متأسفانه بعد از آتش سوزی برج گرنفل در لندن، شانسش برای شهرداری دزفول سوخت.

 

حسین فریدون برادر رئیس جمهور

این گزینه که پیش از این در سمت بادبزن رئیس جمهور مشغول به کار بوده یکی دیگه از شانس های تصدی شهرداری دزفوله که علاوه بر شهرداری میتونه نقش بسیار زیادی در خنک کردن مردم دزفول ایفا کنه. گفته میشه شخص رئیس جمهور با اومدن برادرش به دزفول مخالفه و با پیشنهادهای وسوسه انگیز سعی داره اون رو در کابینه دولت دوازدهم حفظ کنه.

 

حال باید دید در این رقابت تنگاتنگ کدام یک از این گزینه ها نظر منتخبین شورای پنجم را به خود جلب می کند./طنز

نظر بینندگان
  1. خانزاد says:

    گزینه نداریم دیگه
    ما رأی دادیم که دوایی فر در بیاد
    بخدا اگه بخوان مثل چهارسال پیش به دزفول خ… کنند دیگه رأی نمیدیم

  2. دزفولی says:

    دیگه مردم واضح تر از این نمیتونستن بگن که مهندس دوایی فر رو برای آباد کردن شهر خودشون میخوان و دوست ندارن مدیری به این توانمندی جای دیگه بجز دزفول باشه. دزفولی ها رکورد رای های استان خوزستان رو شکستن فقط و فقط برای اینکه این نکته به گوش مسئولین برسه، امیدوارم گوش شنوا داشته باشن.

ارسال نظر

     

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.