۲۲ام، تیر ۱۳۹۶
مشکل گشا - رسانه مجازی و طنز انتقادی دزفول
اخبار دزفول ، خوزستان
MoshkelGosha.TV
زمان انتشار: ۲۲ام, تیر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۶ ق.ظ | کد خبر: 7081

رسانه خبری مشکل گشا در اعتراض به نادیده گرفتن تخلفات موجوددرشهرداری توسط برخی اعضای شوراشهر دزفول یک”عینک” به آنها هدیه داد!

اعضای محترم شورای شهر دزفول

سلامُ علیکم

 

?همانگونه که مستحضر هستید در تاریخ ۱۳/۰۴/۹۶ جلسه استیضاح شهردار دزفول طبق قانون برگزار شد که چند تن از اعضای شورای شهر به نشانه اعتراض در این جلسه حاضر نشدند تا ضمن حمایت از شهردار، باعث لغو این جلسه شوند.

 

?بدهی های فاجعه بار در شهرداری دزفول، انجام پروژه های بدون قرارداد توسط شهرداری، استخدامی های غیر قانونی اقوام بستگان و خبرنگاران ، بی نظمی های متعدد در روند اجرای پروژه هایی نظیر پروژه غیر همسطح فتح المبین، مصالحه های آنچنانی! و … از جمله دلایل این استیضاح بودند که همچنان بی پاسخ مانده اند.

 

?علی رغم  تبعیض ها و موارد غیر قانونی متعدد که برای مردم و رسانه ها کاملا مشهود است، غیبت عامدانه و به دور از اخلاق معدود نفراتی از شورای شهر در جلسه استیضاح، رسانه خبری مشکل گشا را بر آن داشت  تا در اعتراض به نادیده گرفتن تخلفات موجود در شهرداری توسط این اعضا، یک *«عینک»* به آن ها هدیه دهد. باشد که از این پس تبعیض ها و تخلفات موجود درشهرداری براحتی دیده و راهکارهای مبارزه با آن ها در دستور کار این عزیزان قرار گیرد.

 

*رسانه خبری و طنز انتقادی*

*« مشکل گشا »*

ارسال نظر

     

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.